Služby

 

Poskytujeme servis a prodej zemědělských strojů, dopravní a manipulační techniky včetně dodávky náhradních dílů a příslušenství. Provádíme pravidelné údržby, opravy náprav, motorů, převodovek a elektroinstalací včetně diagnostiky a kalibrací. Provádíme montáž čelních nakladačů a čelní hydrauliky včetně PTO. Specializujeme se na opravy náprav, převodovek, včetně uložení ložisek a kluzných částí. S kladným ohlasem od zákazníka dlouhodobě provádíme předsezóní prohlídky strojů, včetně oprav. 

Samostaně nabízíme technické prohlídky včetně kontroly emisí.

Naše společnost klade velký důraz na spokojenost svých klientů, kterým nabízí nadstandardní služby, avšak za standardní ceny. Pevně věříme, že Vás naše nabídka zaujala, v případě zájmu či jakéhokoli dotazu nás prosím kontaktujte na uvedených telefonních číslech.


Mechanické opravy

Servisní zázemí umožňuje spolehlivě provést základní údržbu a veškeré opravy vašich strojů. Neváhejte a navštivte nás při jakýchkoliv potížích, nebo jen preventivně.

Zemní práce

Na požadavek zákazníka provádíme zemní práce stroji JCB3CX, JCB 8060 a UNC750. Jedná se zejména o hloubení základů, jímek, výstavbu inženýrských sítí včetně pokládky vedení za spolupráce s firmou
VTP ekol s.r.o.